Verslo simuliacinis žaidimas

Mums rūpi studentų ir aukštesniųjų klasių moksleivių praktiniai įgūdžiai.

Siūlome išbandyti savo jėgas verslo simuliaciniame žaidime, kuriame galite sėkmingai kurti verslą, klysti, priimti sprendimus ir visa tai nepatiriant realaus nuostolio.

Kas yra „Mano verslas“?

Tai elektroninis verslo simuliacinis žaidimas skirtas studentams ir aukštesniųjų klasių moksleiviams, kurie mokosi ekonomikos ir nori turimas žinias pritaikyti praktikoje. Tokiu būdu – tu gali išbandyti savo jėgas versle, kadangi žaidimas pagrįstas realaus verslo pasaulio logika – sprendimus reikia priimti gerai apsvarsčius visus variantus. Žaidimas naudingas tuo, jog gavus ataskaitas gali pamatyti kokie sprendimai prisidėjo prie turimo rezultato. Komandos priima sprendimus ir konkuruoja tarpusavyje kaip individualios įmonės.

Žaidimas „Mano verslas“ – sudarytas iš keturių etapų, kurie atspindi tikrąjį įmonės gyvavimo ciklą – nuo įsteigimo iki apsisprendimo nutraukti veiklą. Taip pat pritaikyta ir ekonominė Lietuvos situacija 2004-2012 metais. Kuriama įmonė vysto prekybinę veiklą, o Jūs, kaip jos įkūrėjai, turite priimti sprendimus susijusius su kainodara, prekių kokybe, personalu, reklama, mokymais.

Sužaidę visus keturis etapus įgyjate išsamų supratimą, kaip verslo pasaulyje teorinės žinios yra pritaikomos praktiškai, nes tik Jūs patys gaunate pelną arba nuostolį pagal priimtus sprendimus žaidimo eigoje. Taip pat šiuo žaidimu ugdomas komandinis darbas, kadangi komandą gali sudaryti keli asmenys, kurie turi priimti bendrą sprendimą.

Žaidimą galima sužaisti per vieną ar kelias dienas, priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Mūsų sukurtas žaidimas jau integruotas į mokymosi procesą šiose švietimo įstaigose: Vilniaus Universitete, Vilniaus kooperacijos kolegijoje, Šiaulių valstybinėje kolegijoje, Žemaitijos kolegijoje, Vilniaus verslo kolegijoje, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje bei 9 Lietuvos gimnazijose.

Kviečiame ir Jus parašyti mums bei išbandyti žaidimą!

 Ugdomi pagrindai:

  • vadybos
  • rinkodaros
  • žmogiškųjų išteklių
  • pokyčių valdymo
  • strateginio valdymo
  • finansų valdymo

Mes vedame mokymus ir aiškiname rezultatus.